MENU

Pałac Goetz | Polsko-angielskie wesele

Och, co to był za ślub!

Ona – Polka. On – Anglik. Oboje piękni, oboje młodzi, oboje ze świetnym poczuciu humoru. Te cechy w połączeniu z naprawdę dobraną paczką przyjaciół i zgraną rodziną sprawiły, że to wesele zapadnie mi w pamięci. I to naprawdę na długo! 🙂

Kto: Aleksandra i Daniel

Ceremonia: Kaplica w Pałacu Goetz

Wesele: Pałac Goetz w Brzesku

Ślub jak z bajki? Czemu by nie! Pałac Goetz w Brzesku idealnie się na taki nadaje, a kiedy dodamy do tego szampańskie humory i zgrane towarzystwo, trudno, żeby było inaczej. Nie mogło być pompatycznie, nie mogło być nudnawo – z Olą i Danielem to po prostu niemożliwe. Żebyście słyszeli ich przemowy. Ja dawno się tak nie śmiałem! 😉 Dzięki temu całe wesele zyskało inny wymiar. Było uroczo, było z przytupem, było zabawnie. Tak, jak lubię!

Przepis na udane wesele? Szczegóły i ekipa

Goście? Aleksandra i Daniel mieli do nich szczęście. Dzięki temu na weselu nie było praktycznie chwili, aby złapać oddech – działo się dużo, a ja jako fotograf, miałem ułatwione zadanie. Emocje były wielkie: dużo śmiechu, dużo wzruszeń, dużo głębokich spojrzeń w oczy. Zdjęcia robiły się same 😉 Co jeszcze potrzeba, żeby ślub był udany? Troska o detale. Szczególnie kiedy ślub jest dwujęzyczny. Oni pamiętali jednak o wszystkim i goście czuli się swobodnie w międzynarodowym gronie. I to było widać!

Sesja ślubna o zachodzie słońca

Fotograf ślubny to mój wymarzony zawód. Wiecie, taki z pasji, taki od urodzenia 😉 Sesja ślubna wykonana o zachodzie słońca na terenie pałacu była strzałem w dziesiątkę. Kiedy widzę, jak światło nieśmiało błądzi we włosach Panny Młodej, kiedy uczucie czuć w każdym atomie przestrzeni, kiedy Para Młoda patrzy sobie w oczy tak głęboko, że czuję się trochę podglądaczem, trochę intruzem – to są momenty, w której fotografia ślubna ma moc. Bo miłość na ślubie musi grać pierwsze skrzypce 🙂

Ślub w Pałacu Goetz w Brzesku – bardzo polecam!

Pałac Goetz w Brzesku to wymarzone miejsce na ceremonię ślubną i wesele. Widowiskowa kaplica, przepiękna sala, okalający pałac park, światła. To miejsce ma w sobie chyba wszystko, czego szukają pary oczekujące spektakularnego wesela i achów i ochów na wejściu. Polecam Wam również chłopaków z Exclusive Djs. Robią robotę!

Aleksandro, Danielu – wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!
Bycie Waszym fotografem to była przyjemność;)

Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Znajdziesz mnie również

szybki kontakt

kontakt@adamwitek.com

+48 512839191

PARTNERZY