MENU

Fotograf ślubny Kraków – fotograf na weselE

Bardzo się cieszę, że się tutaj spotykamy! Skoro odnaleźliście mnie w sieci, najprawdopodobniej szukacie fotografa ślubnego. Być może wiecie już, że w swojej pracy stawiam na perfekcyjną komunikację i na swobodną atmosferę w trakcie realizacji zdjęć ślubnych. Ponieważ dla każdej Pary Młodej ślub jest wystarczająco emocjonującym wydarzeniem, staram się, by spotkanie ze mną podczas sesji było chwilą relaksu, zaś w trakcie realizacji reportażu dbam, by Para Młoda i goście nie odczuwali mojej obecności.

INSTAGRAM

@adamwitekfotograf
Oglądaj na instagramie więcej moich zdjęć, znajdź nowe pomysły.

#adamwitekfotograf #adamwitekphotography

Fotograf ślubny po godzinach

Ponieważ podczas pierwszego spotkania, dużo rozmawiamy o Waszych oczekiwaniach, a także pasjach i pomysłach na sesję, tym razem ja opowiem kilka słów o sobie. Zanim zostałem fotografem ślubnym, szukałem wielu okazji do robienia zdjęć. Pierwsze poważne zlecenie dostałem od moich przyjaciół – sesja dziecięca, którą zrealizowałem, zainspirowała mnie, by właśnie w tym się doskonalić i na fotografii skupić zawodowo. Jednak to nie fotografia dziecięca była tym, czego szukałem. Odkąd pamiętam moim żywiołem jest woda, wolny czas najchętniej spędzam tam, gdzie mogę nurkować, pływać lub uprawiać sporty motorowodne. W sumie każdą chwilę mógłbym spędzać nad wodą, w wodzie lub w jej pobliżu, najlepiej aktywnie i w gronie rodziny i przyjaciół. Przyznaję również, że sesje realizowane właśnie nad wodą, należą do moich ulubionych. Zwyczajnie lubię kontakt z naturą i właśnie w miejscach odludnych, nieodkrytych pracuje mi się najlepiej – jednak sesje ślubne w mieście są równie ciekawym wyzwaniem. Ciekawa, a jednocześnie bez zbędnych dodatków sesja ślubna zapewnia najlepszy efekt – zdjęcia, do których wraca się najchętniej. Nie będę gołosłownym, gdy się przyznam, że każda wyprawa z Parą Młodą w nieznane mi miejsce jest dla mnie niezwykle satysfakcjonująca. Niektórych może też zaskoczę, że są takie miejsca na ziemi, w które mógłbym wracać tyle razy, ile miałbym możliwość i nigdy mi się nie znudzą.

Fotograf na wesele i ślub w Krakowie

W pracy fotografa ślubnego kontakt z ludźmi jest niemal tak samo istotny, jak dobry warsztat, doświadczenie i odpowiedni sprzęt. I właśnie dlatego to zajęcie jest takie ciekawe! Na co dzień cenię sobie poczucie humoru, jestem optymistą, któremu jednak nie brakuje analitycznego podejścia do stawianych zagadnień. Widzę rozwiązania, a nie problemy, lubię planować i mieć pod kontrolą zadania, jakich się podejmuję. Improwizację zostawiam Wam, ja stawiam na przygotowanie i pełen profesjonalizm. Jeśli szukacie dobrego fotografa ślubnego, który zadba, by zdjęcia ze ślubu i sesja były naprawdę najwspanialszą pamiątką, koniecznie dajcie znać!

Znajdziesz mnie również

szybki kontakt

kontakt@adamwitek.com

+48 512839191

PARTNERZY