MENU

Fotografia ślubna – Folwark Zalesie – Ślub folkowy.

Ślub folkowy to coś, co będę Wam gorąco polecał. Wesela folkowe mają w sobie niesamowity urok, magię i kolory, które sprawiają, że cała impreza jest barwna i jedyna w swoim rodzaju. Państwo Młodzi zadbali o wszystko: mamy oryginalne stroje, staropolskie obrzędy, niesamowity pierwszy taniec, a nawet folkowy zespół i lajkonika.

Kto: Hanna i Mateusz

Ceremonia: Kościół św. Bartłomieja w Morawicy

Wesele: Folwark Zalesie

Ślub folkowy – inny niż wszystkie

Wesele w stylu folkowym to wciąż oryginalny sposób na ceremonię zaślubin: ja jestem jednak nim oczarowany i zapraszam na spotkanie każdą parę, która szuka fotografa z Krakowa do takiej formy ślubu. Wszystkie zdjęcia zrobiłem w kolorze, aby zachować tę feerię barw i ludowy klimat imprezy. Wrażenia i mnie, i gości: niezapomniane!

Wesele Folwark Zalesie: 3 razy tak

Wesele Folwark Zalesie to gotowy przepis na świetną imprezę weselną: miejsce jest piękne i wyróżnia się klimatem na tle wielu krakowskich pałaców i zamków. Jeśli sami byliście na kilku weselach w takich miejscach i przyjedziecie do Folwarku Zalesie w mig zrozumiecie, o co mi chodzi i na czym polega ta różnica 😉 Obsługa i jedzenie również były pierwsza kalas, więc jeśli zastanawiacie się nad tym miejscem, nie wahajcie się ani chwili dłużej: to jest to! I zaproście mnie koniecznie 😉

Genialne światła: uczta dla fotografa

Ślub w Folwark Zalesie jest świetny jeszcze z jednego powodu: światła. Właściciele naprawdę się postarali i oświetlenie daje kapitalne wrażenie. Dzięki temu udało mi się zrobić kilka naprawdę ciekawych ujęć, które wpisuję na listę moich ulubionych zdjęć ever. Dlatego zawsze pamiętajcie Młodzi: wybierając salę weselną, nie zapominajcie o oświetleniu. I tu Folwark Zalesie ma ode mnie pięć gwiazdek!

Hanno, Mateuszu – wszystko wyszło naprawdę genialnie! Dziękuje Wam za zaproszenie do Waszej bajki. Było mi bardzo miło 😉

Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Znajdziesz mnie również

szybki kontakt

kontakt@adamwitek.com

+48 512839191

PARTNERZY